Studenti

Umístění studentů na soutěžích

Jan Bostl

1. místo a absolutní vítěz na Pardubické dechy 2019

2. místo na Mezinárodní soutěži Pro Bohemia 2019

1. místo na Soutěži konzervatoří v Teplicích 2018

3. místo na soutěži Zahraj si s Českou filharmonií 2018

2. místo na Mezinárodní soutěži v Carlino ( Itálie ) 2017

1. místo na Mezinárodní soutěži v Markneukirchenu 2016

 

Lukáš Böhm  

2.místo na Mezinárodní soutěži dechových nástrojů ve Wroclawi 2010

1. místo na Soutěži konzervatoří v Ostravě 2009 a titul absolutního vítěze

 

Vladimír Brablec

cena Rotary Club Euroregione International Competition v Udine 2013

1. místo na Soutěži konzervatoří v Ostravě 2006

účast na Mezinárodní soutěži Pražské jaro 2008

Jan Czech 

1. místo na Mezinárodní soutěži Czech Clarinet Art v Hořicích 2013

čestné uznání na mezinárodní soutěži Pro Bohemia v Ostravě 2011

2.místo na Mezinárodní soutěži v Markneukirchenu (Německo) 2010

2.místo na Mezinárodní soutěži v Carlinu (Itálie) 2010

2.místo na Mezinárodní soutěži v Torinu "Marco Fiorindo" (Itálie) 2009

1.místo na Soutěži konzervatoří v Ostravě 2009

1.místo na Concertino Praga - národní kolo 2008

1.místo na Mezinárodní soutěži v Markneukirchenu (Německo) 2008

 

Lukáš Dittrich 

3. místo na Mezinárodní soutěži L. Janáčka v Brně 2014

 

Jakub Hrdlička

3. místo na Soutěži konzervatoří v Ostravě 2006

Hrdová Natálie

2. místo na soutěži Pardubické dechy 2019

2. místo na Mezinárodní soutěži Pro Bohemia 2019

2. místo na Soutěži konzervatoří Teplice 2018

Jiří Javůrek 

2. místo na Concertino Praga - národní kolo 2008

Matouš Kopáček 

1. místo na soutěži Pardubické dechy 2015

3. místo na Mezinárodní soutěži v Carlino ( Itálie ) 2015

 

Ludmila Kopečková 

1. místo na Mezinárodní soutěži Czech Clarinet Art v Teplicích 2016 kategorie BABY

David Lukáš 

čestné uznání na soutěži Pardubické dechy 2019

3. místo na Mezinárodní soutěži Czech Clarinet Art v Teplicích 2015

3. místo na Mezinárodní soutěži Markneukirchenu (Německo) 2016

Gabriela Matoušková

1. místo na soutěži Pardubické dechy 2019

3. místo na Mezinárodní soutěži v Carlino ( Itálie ) 2018

čestné uznání v mezinárodní kole Concertino Praga 2016

Anna Paulová 

3.místo na Mezinárodní soutěži v Carlinu (Itálie) 2011

1. místo na Mezinárodní soutěži Giacomo Mensi v Brenu ( Itálie) 2011

2. místo na Mezinárodní soutěži Pro Bohemia v Ostravě 2011

1. místo na Mezinárodní soutěži dechových nástrojů ve Wroclawi 2010

1. místo na Mezinárodní soutěži v Markneukirchenu (Německo) 2010

1. místo na Mezinárodní soutěži Kršku (Slovinsko) 2010

1. místo na Mezinárodní soutěži v Torinu "Marco Fiorindo"(Itálie) 2009

1. místo na Soutěži konzervatoří v Ostravě 2009

Kristýna Petišková 

2. místo na Soutěži konzervatoří v Teplicích 2012

3. místo na Mezinárodní soutěži v Markneukirchenu (Německo) 2010

Renata Raková  

2.místo na Mezinárodní soutěži v Torinu "Marco Fiorindo" (Itálie) 2006

1.místo na Concertino Praga - národní kolo 2004

čestné uznání na Concertino Praga 2004 - mezinárodní kolo

1.místo na Soutěži konzervatoří v Ostravě 2003

 

Anastázie Rišková 

2. místo na Mezinárodní soutěži Czech Clarinet Art v Teplicích 2015

3. místo na Mezinárodní soutěži Czech Clarinet Art v Hořicích 2014

Marek Švejkar 

3. místo na Eurovize mladých - národní kolo

3. místo na přehrávce Mládí a Česká filharmonie 2013

2. místo na Mezinárodní soutěži Giacomo Mensi v Brenu( Itálie) 2013

1. místo na Mezinárodní soutěži Czech Clarinet Art v Hořicích 2013

1. místo na Mezinárodní soutěži ve Wroclawi 2012

1. místo na Soutěži konzervatoří v Teplicích 2012

1. místo na Mezinárodní soutěži v Markneukirchenu 2012

1. místo na Mezinárodní soutěži S. Mercadante ( Itálie ) 2012

 

Libor Suchý 

2. místo na Mezinárodní soutěži Czech Clarinet ART v Teplicích 2016

1. místo na přehrávce Mládí a Česká filharmonie 2013

1. místo na soutěži Mládí a Bohuslav Martinů

2. místo na Mezinárodní soutěži Czech Clarinet Art v Hořicích 2013

1. místo, absolutní vítěz na Soutěži konzervatoří v Teplicích 2012

2. místo na Mezinárodní soutěži v Carlinu ( Itálie ) 2012

3. místo na Mezinárodní soutěži S. Mercadante ( Itálie ) 2012

2. místo a titul laureáta na Mezinárodní soutěži Concertino Praga 2012

2. místo na Mezinárodní soutěži v Carlinu (Itálie) 2011

2. místo na Mezinárodní soutěži Giacomo Mensi v Brenu (Itálie) 2011

1. místo na Concertino Praga - národní kolo 2011

čestné uznání na Corcertino Praga 2011 - mezinárodní kolo

 

 

Anna Sysová 

3. místo Mezinárodní soutěži Czech Clarinet ART v Teplicích 2016

1. místo na Mezinárodní soutěži v Carlino ( Itálie ) 2015

semifinále soutěže Pražské jaro 2015 a cena O. Podgorného

1. místo na Mezinárodní soutěži Czech Clarinet Art v Hořicích 2014

1. místo na Mezinárodní soutěži v Markneukirchenu (Německo) 2014

3. místo na Mezinárodní soutěži v Carlinu ( Itáli ) 2014

1. místo na Mezinárodní soutěži dechových nástrojů ve Wroclawi 2014

 

Aleš Tvrdík 

2. místo na Mezinárodní soutěži L. Janáčka v Brně 2019

1. místo a absolutní vítěz, Soutěži konzervatoří, Teplice 2018

1. místo na Mezinárodní soutěži v Brenu ( Itálie ) 2018

1. místo na Mezinárodní soutěži ve Wroclawi 2016

2. místo na Mezinárodní soutěži v Carlino ( Itálie ) 2016

2. místo na Mezinárodní soutěži ProBohemia 2016

1. místo na soutěži Pardubické dechy 2015

1. místo na Mezinárodní soutěži S. Mercadante ( Itálie ) 2015

1. místo Mezinárodní soutěž G. Mensi v Breno ( Itálie) 2015

1. místo Mezinárodní soutěž Czech Clarinet Art, Teplice 2015

2. místo na Mezinárodní soutěži v Markneukirchenu 2014

3. místo na Mezinárodní soutěži dechových nástrojů ve Wroclawi 2014

 

Petr Vašek 

1.místo na Soutěži konzervatoří v Ostravě 2003

Seznam absolventů

Pražská konzervatoř

Veronika Vitvarová, Pavel Püšpöky, Čeněk Liška, Felix Slováček, Petr Vašek, Jana Lahodná, Daniel Mourek, Zuzana Drašarová, Vladimír Brablec, Vojtěch Pospíšil, Kateřina Čermáková, Lukáš Böhm, Marek Švejkar, Jan Valášek, Libor Suchý, Aleš Tvrdík, 

Gymnázium Jana Nerudy

Renata Raková, Michal Hanuš, Pavel May, Jakub Hrdlička, Jiří Javůrek, Ester Grohová, Jan Czech, Kristýna Petišková, Tomáš Podrazský, Luisa Blahová, Adéla Gemperlová, Anna Sysová, Václav Štěpánek, 

JAMU

Petr Vysloužil, Jakub Albrecht, Nikola Hájková, Čeněk Liška, Aleš Hejcman, Jan Tihelka, Hanuš Axmann, Zuzana Kolářová, Vojtěch Pospíšil, Juraj Pivoluska, Tomáš Kůgel, Vladimír Brablec, Lukáš Dittrich, Adam Malík, Jakub Hrdlička, Jan Czech, Jiří Tolar,  Nela Zimková, Barbora Durďáková, Radim Zezulka, Tomáš Kraus,